ЗАЯВА
про прийняття до виконання виконавчого документу, відкриття виконавчого провадження та застосування заходів примусового виконання рішення суду

Згідно із ст. 115 ГПК України рішення господарського суду є обов’язковими на всій території України і виконується у порядку, встановленому Законом України "Про виконавче провадження".

Відповідно до п.6 ст. 3 Закону України "Про виконавче провадження" рішення господарського суду підлягає виконанню державною виконавчою службою.

За ст. 116 ГПК, п. 1.3. Інструкції про проведення виконавчих дій (затв. наказом Мінюсту №74/5 від 15.12.99р.) виконавчим документом, згідно якого здійснюється примусове виконання рішення суду, є наказ, що видається на підставі рішення господарського суду.

............... р. рішенням Господарського суду м. .......... у справі № ............... позовні вимоги ................... до боржника про стягнення заборгованості задоволено.

............. р. Господарським судом м. Києва було видано наказ № .................. на примусове виконання вищевказаного рішення.

У зв’язку з викладеним, керуючись ст. 2, п. 6 ст.3, ст.ст. 4, 5, 7, 11-1, 18, 18-1, 21, 24 Закону України "Про виконавче провадження", -

ПРОШУ:

  1. Прийняти до виконання наказ Господарського суду м. ........ № ............. про примусове виконання рішення Господарського суду від ............. р. по справі ........... та винести постанову про відкриття виконавчого провадження.
  2. З метою забезпечення виконання вищевказаного рішення Господарського суду .......... про стягнення на користь ................... з ......................... ............... (...................) грн. ..... коп., накласти арешт на кошти боржника на вказану суму, а також на інше майно боржника де б воно не знаходилося та з чого б не складалося.

Додатки на ...... арк:

  • оригінал наказу Господарського суду м. .......... від ......... р. № .......;
  • копія рішення Господарського суду від ........... р. по справі № ...............;
  • копія Довіреності від ............. р.

Представник стягувача ...............